פרקט עץ גושני

//פרקט עץ גושני
פרקט עץ גושני2020-03-31T07:27:23+03:00

פרקט עץ גושני

פרקט עץ גושני עשוי מעץ מלא ומציע מראה מרהיב ויוקרתי.
הפרקט עשוי מקורות של עץ מלא בעובי לפי בחירה, בין 10 עד 21 מ"מ. אורך קורות העץ יכול להגיע עד 240 ס"מ, ועובי כל קורה עד 18 ס"מ.
ניתן להתקין פרקט עץ גושני בהדבקה ישירה לרצפה או באמצעות מסמרים סמויים מהעין והדבקה על תשתית עץ לבוד הנקראת OSB.
כדאי לדעת כי ניתן לבחור מתוך גוונים שונים ואפשר ליישם את הפרקט בתצורות שונות ומגוונות, לרבות שתי וערב.
אחרי התקנת הפרקט חשוב לבצע גימור באמצעות מריחת שכבות לכה או שמן ייעודי. פרקט עץ גושני נחשב לבחירה משתלמת כיוון שהוא מחזיק מעמד דורות רבים, וניתן לתחזק אותו בקלות ולחדש את מראהו באמצעות ליטוש עדין של השכבה העליונה, כדי לרענן את מראה העץ הטבעי, ועל מנת להסיר ביעילות כתמים ולכלוכים קשים שהצטברו לאורך זמן.
למעשה, פרקט עץ גושני נקרא גם פרקט מעץ מלא, והטקסטורה הטבעית של העץ מבליטה את יופיו של העץ ומעניקה מראה יוקרתי ומרשים למבנה. קל לנקות את הפרקט באמצעות שאיבה וטאטוא, מדי פעם ניתן לנגב ולשטוף את הפרקט באמצעות מטלית לחה הטבולה בחומר ייעודי לניקוי פרקט מעץ מלא.
רבים בוחרים להתקין פרקט עץ גושני בגלל המראה הטבעי והיוקרתי, והתחושה החמימה והרכה שהעץ מעניק לדיירים. ראוי להדגיש כי מדובר בפרקט חזק ועמיד ומדובר בהשקעה לטווח ארוך.
למעשה, פרקט עץ גושני נמצא בשימוש כבר מאות שנים וניתן לראותו בארמונות ובבתי אצילים באירופה ובמקומות רבים נוספים.
פרקט עץ גושני נחשב גם לפתרון ירוק וכדאי לדעת כי עץ מלא מבודד היטב חום וקור, לכן הפרקט שומר על הטמפרטורה בחדר וחוסך בהוצאות החשמל הנדרשות לחימום או קירור המבנה.

מגוון פתרונות לחיפוי משטחים לבית, למשרד ולגן.

צרו עימנו קשר

Call Now Button
WhatsApp chat
דילוג לתוכן