מדרגות עץ

/מדרגות עץ
מדרגות עץ2022-03-01T17:12:43+02:00

מדרגות עץ

מדרגות פנימיות מעץ אלון הן מוסיפות לבית אווירה חמימה, מרשימה ויוקרתית וממזגת את כל חלל הבית להורמוניה אחת בין המטבח לסלון שכן את צבעי עץ האלון ניתן לשלב עם צבעי ארונות המטבח יחד צבעי המזנון בסלון.

למה כדאי לבנות מדרגות מעץ אלון?

  • חסכון בכסף – מדרגות מעץ אלון זולות לעומת כל אלטרנטיבה אחרת
  • חסכון בזמן – קלות להתקנה בהשוואה לכול אפשרות אחרת התקנת מדרגות מעץ התקנה פשוטה נקייה ומהירה.
  • עיצוב מרהיב – מדרגות מעץ בעלות מראה קלאסי, קליל ויוקרתי ניתן לשלבן עם חומרי גלם נוספים כגון: מעקה ממתכת או זכוכית.
  • גימור מגוון – ניתן לשלב צביעה שקופה או אטומה ולייצר תוצאות מרשימות עיצובית ושימושית כאחד.
  • בידוד מעולה – מדרגות מעץ אלון תורמות לבידוד הבית מפני חום וקור.

גלריית תמונות מדרגות מעץ

מה גרם לפופולריות הגואה של עץ האלון?

הרבה אדריכלים ומעצבים בוחרים להשתמש דווקא במדרגות מעץ אלון כחלק מעיצוב הבית. מדרגות מעץ משתלבות בבית עם כל עיצוב שנבחר לו, ולכן הן הפופולאריות ביותר. עץ האלון עשוי מחומר קשה דחוס ויציב, בעל גוונים בהירים וטקסטורה מעניינת, את עץ האלון ניתן לצבוע בגוונים שמתאימים לעיצוב הבית ובהתאם לצבעי הפרקט.

עץ האלון הוא עץ חזק במיוחד, בעל עמידות גבוה, נוח לשימוש, ובלאי נמוך, מה שמבטיח שהמדרגות יחזיקו לשנים רבות. התפתחות מגמת בניית בתים ודירות דו קומתי תרמו להעדפת בניית מדרגות מעץ האלון. השילוב של מדרגות העץ עם הפרטים האחרים בבית כמו ארונות המטבח או המזנון בסלון, יוצרת הורמוניה טבעית שמאפשרת לחבר בין כל האלמנטים של העץ ברחבי הבית. המלצות של אדריכלים, מעצבי פנים ונגרים שמבינים את הפוטנציאל הגלום העץ האלון לשיפור החוויה והאווירה בבית.

למי מתאים מדרגות מעץ אלון?

ניתן לשלב מדרגות מעץ אלון בכל בבית עם גרם מדרגות, וזה נכון גם לבתי עסק, כמו למשל בתי הארחה, בתי קפה, מכוני ספא, ועוד מדרגות מעץ אלון מתאים לכולם – עץ האלון הוא חזק ואיכותי, לקוחותינו הרבים לאורך השנים הביעו סיפוק ושביעות רצון גבוהה מבחירתם במדרגות מעץ אלון, בשל יופיו של העץ, בשל איכותו ומחוסר השחיקה שלו והן מהתחזוקה והניקוי המועטים שהוא מצריך.

סוגי עץ למדרגות כיום קיימים בשוק מגוון גדול של מדרגות מעץ בהתאם לסוגי העץ הקיימים לדוגמה אורן, אגוז אפריקאי, מהגוני, בוק ועץ אלון.

מה מייחד את עץ האלון בהשוואה לסוגי העצים הקיימים?

עצי האלון נכרתים ומגודלים ביערות מתחדשים לצורכי תעשייה ובפקוח של ארגונים בינלאומיים. לאחר הכריתה האלון ניקשר בחבילות ונישלח ליבוש, פעולת הייבוש מעצבת את העץ לצורתו הסופית והופכת אותו נוח לשימוש תעשייתי. לוחות העץ היפים ביותר נקראים לוחות 'בוצ'רבלוק' עשויים מעץ אלון לבן. ניתן לבחור בעץ אלון גם כפרקט מעץ מלא וגם כשכבת המדרך (השכבה העליונה) בפרקט תלת-שכבתי. ניתן להתאים את הפרקט לכל גודל בהתאם לרצונותיכם.

עץ אלון מדורג גבוה בסולם ברינל את עץ האלון ניתן לצבוע בכל גוון – האלון נראה פשוט נהדר בכל צבע. איך לשמור על מדרגות עץ האלון לשנים רבות? כדי לשמור על המדרגות לשנים ולדורות. הדבר הכי חשוב לצפות את מדרגות העץ בכיסוי של לכה אפוקסית שמגנה עליו. אפשרות אחרת לעשות לעץ טיפול מיוחד נגד נזקי מים מה שמייתר את הטיפול בלכה יש להימנע מניקוי המדרגות עם חומרים חומצתיים, כלור, אקונומיקה וכ"ו. להעדיף תמיד בחומרים שמותאמים למוצרי עץ אם מתי שהו מבחינים בשינוי של צבע העץ תמיד קיימת אפשרות לחידוש הצבע, מה שירענן את הצבע והמראה לשנים רבות נוספות.

לסיכום

השימוש במדרגות מעץ אלון לא רק שהוא חוסך בכסף ומהיר בבניה הרי שהוא משתלב עם המראה הכללי של הבית, ממזג בין ארונות המטבח למזנון שבסלון ויוצר תחושת חמימות ונועם.

צרו עימנו קשר

מגוון פתרונות לחיפוי משטחים לבית, למשרד ולגן.

WhatsApp chat
דילוג לתוכן