וילונות

/וילונות
וילונות2024-05-22T16:50:22+03:00

וילונות

רבים לא שמים לב לכך – אך אחד הדברים המשפיעים ביותר על התחושה שלנו במקומות שונים, ובייחוד במבנים – הוא האור הנמצא במקום. מחקרים מראים כי במקומות אפלוליים, שאינם מוארים היטב, אנשים נוטים להיות עצבניים יותר, או עייפים יותר.
כמו כן, הם נוטים לפרש את הסביבה כמלוכלכת ונעימה פחות.
עם זאת, בעוד שבמקומות מוארים, בייחוד כאלה החשופים לאור השמש – אנשים נוטים להרגיש שמחים ומשוחררים יותר, והאור יכול גם להקנות לחדר אווירה נעימה ולרהיטים יופי ייחודי.
ואלם, כאשר אור השמש פוגע בפרצופינו, או כאשר אנחנו מרגישים שהשמש מחממת אותנו יתר על המידה, אנחנו עלולים לחוש אי נוחות והדבר עלול להיות אף לא בריא.

אנחנו מכירים זאת גם מתוך החוויה האישית שלנו – האם נעים יותר להתעורר כשחמים ומואר בחוץ, או כאשר השמש מאירה והציפורים מצייצות? האם אנחנו נהנים להתעורר מאור שמש בפרצופנו? האם נעים לנו להיכנס לדירה מוארת היטב? ברור שלאור – יש השפעה כבירה על איך שאנחנו רואים את הסביבה ומרגישים לגביי מקום מסוים.

וילונות – ויסות אור נוח ואסתטי

האופן זול והאסתטי ביותר לויסות האור הנכנס לחדר הוא הווילון – כאשר אנחנו נמצאים בחדר המקבל כל העת אור שמש מוגזם, נשתמש בווילון עבה יחסית כדי לאזן זאת.
עם זאת, בחדר אפלולי יותר מטבעו, ננסה לשים וילון דק, עם צבעים מעניינים, שיהפוך את האור הרגיל לאור מעניין שיקנה לחדר אופי ייחודי.
למעשה, הווילון הוא אחד החלקים החשובים ביותר בעיצובו של כל בית – כאמור, ניתן שלוט באמצעותו באור השמש, דבר חשוב בפני עצמו – אך מעבר לכך, הווילון גם מיפה את החלון, ויכול לבטל את התחושה שהחלון חשוף או פרוץ.
לכן, אם אתם רוצים לשפר משמעותית את המראה של חדר, במחיר יחסית זול, הפתרון בשבילכם – הוא וילון.

וילונות, פתרון זול ויעיל - בסט פרקט

אופי שונה של וילונות לבית ולעסק

הווילון שמתאים לבית – אינו לאו דווקא הווילון שמתאים לעסק שלנו.
במקום העבודה, אנחנו רוצים וילון מכובד ורגוע שמשרה נינוחות על הנוכחים, ובו בזמן נותן לחדר אופי רציני.
כמו כן, ניתן לעשות שימוש בווילון בצבע שאיננו בוהק, ורצוי גם שאיננו צבעוני יתר על המידה.
זאת, בניגוד לווילון בבית – בו אנחנו רוצים להשתמש כדי לתת אופי ייחודי לחדר או לחלל – ושם, נרצה לקנות וילון מיוחד וצבעוני, שיהפוך את החדר שלנו למעניין יותר באמצעות משחקי האור שלו.

מעוניינים בווילון איכותי ומעוצב במחיר נוח לבית או לעסק שלכם? רוצים לדעת עוד על וילונות ולהתייעץ עם מומחים? פנו אלינו בבסט פרקט!

מחפשים וילונות בחיפה או וילונות בצפון?
חייגו לחברת בסט פרקט המומחים לדקים בכל אזור הצפון עם ניסיון של 25 שנים בתחום.
חייגו – 073-7600407

צרו עימנו קשר

מגוון פתרונות לחיפוי משטחים לבית, למשרד ולגן.

WhatsApp chat
דילוג לתוכן