דקים

/דקים
דקים2019-08-21T16:22:42+03:00

רצפת דק

רצפת דק הינה רצפת עץ המתאימה לחיפוי משטחים חיצוניים. בשביל הגישה לבית, מסביב לבריכה, במרפסת או בגג, בחצר או בגינה כשמסביב דשא – הדק משתלב בכל מקום בשל מראהו הטבעי ועמידותו הרבה.בדומה לפרקט, גם בהתקנת דק יש לבצע עבודת הכנה (מתבצעת על ידי המתקין) הכוללת חישוב עומסים לעומת חוזק החומר, הצבת כלונסאות ועוד.

אנו מקפידים על איכות חומרי הגלם שלנו, על מחיר ישיר ומשתלם במיוחד כמו גם על שירות מעולה במהלך ההתקנה וגם לאחריה.אנו משווקים ומתקינים דק מעץ איפאה ודק מעץ אורן שהם הנפוצים והמוכרים בארץ. ההתקנה כוללת כלונסאות, חומרים נלווים כגון ברגים, חומרי חיטוי וגמר שמן / לכה.

דק מעץ אורן

עץ האורן עמיד בתנאי מזג האוויר הישראלי המאופיין בשמש רבה,לחות וגשמים. דק מעץ אורן נחשב לאיכותי ומהווה תמורה מצוינת למחיר המשתלם.

דק מעץ איפאה

עץ האיפאה הינו עץ בעל האיכויות מהגבוהות ביותר המשמש לבניית דק. מדובר בעץ בעל משקל סגולי גבוה במיוחד שיכול לעמוד בכל תנאי מזג אוויר הדורש טיפול רק פעם בשנה ! דק איפאה מרשים במיוחד במראהו ובעל מראה עשיר ואקסקלוסיבי.

אריחי איפאה

אנו משווקים ומתקינים אריחי איפאה מיוחדים העשויים מעץ איפאה איכותי במיוחד ואשר עובדו לכדי אריחים הניתנים לחיבור באמצעות חיבורי "קליק – קלאק" פשוטים.האריחים מאפשרים גמישות עיצובית, התקנה מהירה במיוחד וניתנים גם להתקנה עצמית (במקרה של מישור).

גלריית התקנות דקים אצל לקוחות

צרו עימנו קשר

מגוון פתרונות לחיפוי משטחים לבית, למשרד ולגן.

Call Now Button
שינוי גודל גופנים
WhatsApp chat